25 липня 2020р. вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім.І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь у відкритому мультиспортивному просторі в рамках всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Не лінуйся! Рухайся!».

 
Навіть на канікулах ліцеїсти не засиджуються вдома, а ведуть активне здорове життя.

 

 

 

 

 


 

 

Велике та хвилююче свято відбулося 10 липня 2020 року в Державному   ліцеї – інтернаті з посиленою військово – фізичною підготовкою “Кадетський корпус” ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України.  121 юнак, який 4 роки тому  вступив до Сумського  Кадетського корпусу – отримав свідоцтва про його закінчення.  Свято проходило зі сльозами на очах, бо довгим та важким був шлях до здійснення цієї мрії.  

Вперше завітав до Ліцею Голова Сумської Обласної Державної Адміністрації  РОМАН ГРИЩЕНКО. Привітали ліцеїстів перший заступник Сумського міського голови  ВОЛОДИМИР ВОЙТЕНКО, голова комісії СОР з питань бюджету, соціально – економічного розвитку та інвестиційної політики МИКОЛА БЕРЕЗІН. Заступник директора департаменту – начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності ДПСУ полковник ОЛЕГ ФІГУРА та голова СОДА РОМАН ГРИЩЕНКО вручили похвальні листи та медалі відмінникам навчання – Євгенію Разуваєву та Богдану Салівону.  Батьківський комітет випускної роти отримав Подяки начальника Ліцею, а керівний склад роти –Почесні  грамоти та Подяки Голови ДПСУ.

 Затамувавши подих, всі присутні вдивлялись  у кожний рух випускників під час ритуалу прощання з прапором Ліцею.  

Карантинні заходи, безперечно, наклали свій негативний відбиток на урочистості – батьки та вчителі не змогли бути присутні на заході, але ми маємо великі сподівання на те, що це ознака того що ми ще зустрінемось усі разом!

З першим кроком в доросле життя, дорогі випускники! Хай ваш шлях буде рівним! Щасливої дороги!

 

 

 

 

 

 


 

 

 

10 липня 2020 року о 09.00 в Ліцеї відбудеться урочистий захід з нагоди випуску ліцеїстів 2020 року.

На виконання вимог карантину і обмежень даний захід буде проведено в закритому форматі.

Колектив Ліцею звертається до батьків випускників віднестися до такої ситуації з розумінням.

 

З повагою колектив Ліцею.

 

 

 

 


 

 

28 червня  2020 року  ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли участь в урочистих заходах міста Суми до Дня Конституції  України.

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

Сьогодні 23 червня 2020 року до Ліцею завітали учасники навколосвітньої подорожі батько й син Андрії Закутні. Учасники делегації розповіли, що навколосвітній автопробіг «Подаруй надію» стартував 1 червня з Мукачева. Усього в списку мандрівників - 65 країн на 5 континентах.

 

Головна мета мандрівки навколо земної кулі - зібрати кошти для будівництва у Закарпатті реабілітаційного центру для дітей-інвалідів. Мінімальна сума для здійснення проекту - сто мільйонів гривень.

 

Кажуть, що окрім благородної місії зі збору коштів для реабілітаційного центру, планують більше інформувати світ про нашу унікальну Україну.

 

В Ліцеї мандрівники ознайомились з навчально-матеріальної базою, умовами проживання ліцеїстів та зробили пам'ятні світлини.

 

 

 

 

 


 

 

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній - людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх, і вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та і порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров’я та сил. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Колектив Ліцею вітає чоловіків з Днем батька!

Бажаємо Вам міцного здоров‘я, мужності, незламної сили, віри в своїх дітей і завжди бути прикладом для них!

Мирного неба над Україною!

 

 


 

 

16 червня 2020 рожу в Ліцеї в офіційній обстановці за участю почесних гостей від «Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність» - президента асоціації Солодкого Романа і виконавчого директора Смушкова Ігоря було проведене нагородження кращих ліцеїстів З роти за підсумками навчання, які отримали базову середню освіту з відзнакою.

Начальник Ліцею генерал-майор Свідлов Юрій вручив подяки і пам’ятні сувеніри ліцеїстам, а саме: ст.ліцеїсту Сергієнку Єгору, ст.ліцеїсту Марченку Олександру, віце-сержанту Тумановському Олегу, також відзначив батьків ліцеїстів - відмінників; і за активну участь у житті ліцею було нагороджено «подякою» представників батьківського комітету 3 роти — Кузякову Лідію, Ковбасу Олену і Сарахман Ольгу.

 

 

 

 

 


 

 

Колектив Ліцею вітає зі святом Святої Трійці!

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

Державний ліцей – інтернат з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України вітає всіх  з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни!

 

 

Сорочку мати сину вишивала І душу,
й серце в вишивку вкладала.
Як пам’яті народної відлунки,
На полотні з’являлись візерунки,
Де кожен хрестик – то життєві миті…
Мережила по білому блакиттю,
Лягала ниточка до ниточки мрійливо –
Дитині б долю вишити щасливу,
Щоб оберегом стала для синочка
Руками неньки вишита сорочка.
Із Днем Вишиванки!

 

 

 

 

 


 

 

 

9 травня в Україні святкують День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, офіцери Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України вшанували пам'ять загиблим Воїнам, які загинули виконуючи свій обов’язок у захисті Нашої Держави!

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

Колектив Ліцею  вітає зі святом Великодня! Христос Воскрес! У цей світлий День Пасхи всім добра, благополуччя і миру! Нехай життя оновиться разом із приходом весни,  а почуття світлої радості ніколи не покидає душу. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

За традицією в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г Харитоненка Державної прикордонної служби України на передодні Свята 8 березня привітали жінок.

 

 

 

 

 


 

 

 

03 березня 2020 р. ліцеїсти Державного  ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ,,Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь у Xl Всеукраїнській українознавчій грі ,,Соняшник", яка проводиться з метою формування зацікавленості українською мовою та літературою, популяризації та поглиблення знань з рідної мови та літератури.

Бажаємо успіхів, панове ліцеїсти!!!

 

 

 

 

 


 

 

3 березня 2020 року у Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбувся турнір знавців української мови і літератури. Участь взяли збірні команди ліцеїстів 5 роти. У невимушеній ігровій формі ліцеїсти показували знання з української мови, літератури, історії українського козацтва, розвивали мислення, мовлення, пам’ять, увагу. На турнірі панувала атмосфера чесного суперництва, жаги до перемоги. 

 

 

 

 

 


 

 

 

3 березня 2020року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетській корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України пройшов позакласний захід з хімії. У хімічному турнірі «Знавці хімії» змагалися команди ліцеїстів 2 роти. Серед завдань турніру особливу увагу було приділено українським вченим-хімікам, які внесли вагомий внесок в розвиток цієї науки, а також межпредметними зв’язкам з іншими предметами. Ліцеїсти показали свої вміння працювати в команді, логічне мислення та знання з хімії.

 

 

 

 

 


 

 

 

Як завжди, за традицією в Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною  ідготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України в останню суботу лютого відбувся День відкритих дверей. Під час заходу відбулась зустріч батьків та дітей, майбутніх абітурієнтів з керівництвом, офіцерами, вчителями та вихователями освітнього закладу. Була надана інформація щодо умов та особливостей навчання, освітніх можливостей, як підготуватися до вступу. Показ відео про життя ліцеїстів, виступи колективів «Кадет», «Каданс» та спортивного колективу з панкратіону, підняли настрій всіх присутніх на цьому важливому щорічному заході.

 

 

 

 


 

 

 

 

Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

«Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України

 

 

ОГОЛОШУЄ НАБІР У 2020 РОЦІ

 

 

Якщо Ви сильна духом молода людина, прагнете самовдосконалення, впевнені у собі, готові розпочати самостійне життя – то ця інформація для ВАС!

 

 

29 лютого 2020 року об 10.00

 

 

 

в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України відбудеться «День відкритих дверей» всіх бажаючих запрошуємо відвідати навчальний заклад!

 

                                                                                        

 

 

Наша адреса: 40021, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165

Телефони: (0542) 79-80-05, тел./факс 79-80-04;

 

http://www.kadetka.sumy.uae-mailkadetka.sumy@gmail.com

 

 


 

 

Учителі Ліцею постійно займаються науковою діяльністю. Кращі наукові роботи друкуються в науково-методичних журналах. Остання публікація «Медіакомпетентність як складова професіограми сучасного вчителя» належить учителю хімії Смоляніновій Олені, яка надрукована в науково-методичному журналі «Простір» видавництва КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

 

 

 


 

 

 

26 лютого 2020 року відбулася зустріч голови Зарічного районного суду м. Суми Шелєхової Ганни Валеріївни з ліцеїстами 3 роти.

Під час зустрічі ліцеїсти дізналися про ті завдання, які покладені на судову гілку влади, про структуру судів та функції суддів, про те, як організовуються і проводяться судові засідання, хто у них приймає участь, які права мають сторони та як ухвалюються рішення. Отримали відповіді на питання, хто і як може стати суддею.

 

 

 

 


 

 

З 24.02 по 28.02 був проведений тиждень англійської мови, протягом якого відбулися наступні заходи: інтелектуальна гра «Найрозумніший» з ліцеїстами 22 взводу (учитель Веремеева Олена); урок-вікторина «Цікава англійська», проведений вчителем Волковою Світланою з ліцеїстами 34 взводу; проектна робота на тему «Правила поведінки під час стихійних лих» в 23 взводі (учитель Чередніченко Юлія); урок-турнір «Музика навколо нас», проведений у 51 взводі, вчителями Волковою Світланою та Шалімовою Тетяною.

 

 

 

 

 


 

 

 

19-20 лютого 2020 року учителі інформатики для ліцеїстів І роти провели урок-консультацію про особливості проведення ЗНО-2020. Ліцеїсти ознайомилися з порядком реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, відповідно до методичних рекомендацій ХРЦОЯО розгадали кросворд, отримавши ключове слово «успішність». #УСПІШНІСТЬ

 

 

 

 


 

 

11 лютого 2020 року відзначався День Безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». На уроках інформатики 18-19 лютого ліцеїсти 3 роти систематизували правила безпечного, відповідального і позитивного використання глобальної мережі, використавши програму Microsoft PowerPoint.

 

 

 

 


 

 

18-19 лютого 2020 року в Сумському Державному університеті проводився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-запису науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України. Ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь, ліцеїст ЛЕВШЕНКО Ілля, старший ліцеїст САЛИВОН Богдан  посів ІІІ місце.

 

 

 

 


 

 

17 лютого 2020 року в  Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України проведено «Урок мужності по вшануванню пам`яті Героя України прикордонника В’ячеслава Семенова», та у клубі Ліцею показано документальний фільм «Перехрестя Балу».

 

 

 

 


 

 

Колектив Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України щиро вітає учасника звільнення Сумщини від німецько-фашистських загарбників - полковника у відставці ЧЕРНОБАЄВА Афанасія Михайловича з 95-річчям з дня народження і бажають йому міцного здоров’я і довгих років життя!

 

 

 

 


 

 

В рамках заходів військово-патріотичного виховання молоді 15 лютого 2020 року в «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка брали участь в Урочистих заходах до Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій в Афганістані, представники виконавчих органів ради, установ, організацій, навчальних закладів.

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

05-07.02.20р. в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України пройшли виїзні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчального закладу.

 

Педагоги Ліцею під керівництвом групи працівників кафедри психології  Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти в складі:

 

Вознюк Алли Вікторівни, завідувачки кафедри, доктора психологічних наук, доцента, наукового кореспондента лабораторії організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України, члена Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці; 

Кулик Наталії Андріївни та Гільової Лариси Леонідівни, старших викладачів;

Василеги Ольги Юріївни, викладача

 

впродовж трьох днів вивчали проблеми особистісно-професійної компетентності педагога в умовах нової української школи. Заняття викликали велику зацікавленість та поповнили педагогічну скарбничку її учасників.

 

 

 

 


   

 

З 27 по 29 січня 2020 року на базі Ліцею пройшли курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Протягом їх роботи педагоги поглиблено вивчали особливості правового забезпечення освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти. Значну увагу було приділено змінам системи освіти в світлі останніх змін в законодавстві України.

Офіцери - підполковники КОСТІКОВ Артем та СУКОВ Віталій, вчителі БЕГМЕНКО Любов, КРАСНОБРИЖА Любов, БИКОВ Віталій, соціальний педагог ЛІСОВА Наталія, практичний психолог ІДРІС Наталія, вихователь БАЛЮК Олександр, методист ПРОЩАЙЛО Володимир та інші учасники занять з вдячністю оцінили роботу старшого викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ГАПОНА Анатолія з аналізу питань нормативно-правової підтримки освітньої діяльності навчального закладу в умовах реформування освіти в Україні.

За результатами роботи курсів їх учасники отримали  сертифікати на підтвердження навчання на курсах підвищення кваліфікації в обсязі 30 годин (1 кр ЕСТS)

 

 

 

 


 

 

Протягом 22-30 січня 2020 р.  в Державному ліцеї-інтернаті «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України з метою поглиблення знань ліцеїстів з предмету було проведено тиждень історії.

Відкриття тижня розпочалося вечором-реквіємом, присвяченому Дню пам'яті Героїв Крут для 1 та 2 роти, який підготував  Віталій Биков. У 23 взводі на високому методичному рівні вчителем Оксаною Оліхненко проведено відкритий урок з теми "Голодомор мовою документів, свідчень, чисел...".  Ірина Ткачова провела вікторину " Мальовнича Україна" для ліцеїстів 5 та 3 рот.

На моніторах, які встановлені в коридорах ліцею, постійно відбувалася демонстрація відеоматеріалів про визначні історичні події.

Вчителі історії попрацювали творчо та з натхненням, продемонструвавши багатий професійний досвід.

 

 

 

 


 

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 29 лютого 2020р. о 10:00.

 

 

 

 


 

 

28 січня 2020 року у Державному ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною  підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України заходи по вшануванню Дня пам’яті Героїв Крут. Було проведено: перегляд художнього фільму «Крути 1918», виставка літератури «Герої Крут», перегляд документальний фільм «Крути». Пам’ятаємо Героїв Крут – одну з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

 

 

 

 


 

 

28 січня 2020 року Україна, як і весь світ відзначає 200-річчя відкриття Антарктиди.  Державний  ліцей-інтернат  з посиленою військово-фізичною  підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України  приєднався до заходів, присвячених цій події. В Ліцеї відбувся географічний конкурс «Антарктида». Конкурс проводився у формі командних змагань. Серед завдань велику увагу  було приділено українським полярникам,  які у різні часи досліджували територію Антарктиди, сучасним дослідженням на Українській станції «Академік Вернадський». Запропоновані завдання мали не лише інформаційний характер, але й творчий. Під час конкурсу «Картографічні асоціації» ліцеїсти показали свою креативність та отримали позитивні емоції. Вітаємо переможців!!!    

 

 

 

 


 

 

27 січня 2020 року у Державному  ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною  підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України було проведено урок на тему «Олімпійський рух Сумщини». На  заняттях були присутні почесні гості Петрова Олена Юріївна заслужений майстер спорту України з біатлону, Срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, Голова Сумського обласного відділення НОК України. Пестрякова Марина Миколаївна майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, та 2002 року Солт-Лейк-Сіті. Мета заняття пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму,  ознайомити ліцеїстів з історією Олімпійських ігор та їх символом, з відомими українськими спортсменами-олімпійцями.

 

 

 

 


 

 

22-24.01.20р. в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України під керівництвом кандидата педагогічних наук, старшого викладача Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Драновської С.В. пройшли виїзні курси підвищення кваліфікації педагогів Ліцею «Громадянська освіта в контексті Нової української школи». Вони пройшли на високому науково-методичному рівні. Були розглянуті освітні інновації ХХI століття. Особливу зацікавленість викликало заняття з використанням Kahoot - сервісу для створення онлайн вікторин, тестів та опитувань.

Отримані теоретичні знання та практичні навички стануть в нагоді в подальшій професійній діяльності педагогів Ліцею.

За результатами навчання учасники курсів отримали 30-годинні сертифікати за темою: «Громадянська освіта в контексті Нової української школи».

 

 

 


 

 

23 січня 2020 року відбувся фінал турніру 2019 року з Брейн Рингу Кадетського корпусу. В запеклій боротьбі, на останніх секундах команди буквально виривали ігрові бали друг у друга. Змагалися з питань історії, писемності, мовознавства, здорового способу життя.  Капітани команд змагалися у кмітливості, поки інші  гравці їх підтримували. З результатом 33 бали по підсумках трьох ігор перемогу здобула команда 1 роти . Друге і третє місця посіли команди 3 та 2 рот, з результатом 30 та 21 бал відповідно. Ми щиро вітаємо переможців та учасників, а також запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в новому, третьому турнірі ,який розпочнеться навесні 2020 року!

 

 

 


 

 

22 січня о 17.00 годині весь особовий склад Державного ліцею – інтернату з посиленою військово – фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка приєднався до всеукраїнської акції «Вогні Соборності єднають Україну!

 
 

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної України та утвердження національної ідеї.

 

Вітаємо вас з Днем Соборності  України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо Сумщини та України!

 

 

 


 

 

Ліцеїстам Державного ліцею – інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»  імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України 20 та 21 січня 2020 року з метою національно-патріотичного виховання молоді, поваги до бойових традицій військових  частин міста Суми та агітації вступу до військових навчальних закладів проведено екскурсії .

 

 

 


 

15-17.01.20р. в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України пройшли чергові виїзні курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчального закладу.

 

На протязі трьох днів учасники навчання розглянули інноваційні методи навчання й менеджменту в освітній діяльності. Викладачі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – кандидат філологічних наук Логвиненко Ю.В. та кандидат технічних наук Мазуренко В.О. ознайомили колег з новітніми світовими  та вітчизняними досягненнями в цій важливій галузі освітнього процесу. Професійно проведені заняття дали змогу вчителям, офіцерам-вихователям, вихователям та методистам отримати нові знання, обмінятися досвідом роботи і, як результат, підвищити професійний рівень.

 

За результатами навчання учасники курсів отримали сертифікати за темою: «Інноваційні методи навчання й менеджменту: новітні світові та українські практики» курсів в обсязі 30 годин (1 кр ЕСТS).

 

 


 

З 11 січня 2020 року стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Ліцеїсти Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України взяли активну участь в ІІІ етапі і стали переможцями. Так, ліцеїст 52 взводу (8 клас) Володимир СТЕПЕНКО виборов ІІІ місце з історії. А ліцеїст 34 взводу (9 клас) Єгор СЕРГІЄНКО виборов 2 призових місця: ІІІ місце – з української мови і літератури та ІІІ місце – з англійської мови. Молодці, хлопці!

 

 

 


 

Щороку 17 січня в усьому світі відзначається День дитячих винаходів. Наші ліцеїсти не залишились осторонь та вразили своїми творіннями й винаходами! Виставка пройшла під назвою: «Військова справа і творчість крокують поруч!». Учні здивували своїми роботами тому, що багато відомих всім предметів зробили з паперу,використавши такі техніки, як оригамі,  квілінг,  декупаж, айріс-фолдінг. Дуже вразив винахід ліцеїст Бурденко Артем 14 взвод, який створив аудіосистему з цифровим підсилювачем. Такі конкурси дають ліцеїстам унікальні можливості для експериментування, пошуків образів,сміливих втілень незвичайних фантазій, вражень, думок.

 

 


 

15 січня 2020 року група офіцерів Адміністрації Державної прикордонної служби України на чолі з Головою служби полковником Сергієм Дейнеком відвідали Державний ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України. 

 
 
 

 

Новини за 2019й рік можно переглянути на цій сторінці.